Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Esmaspäev, 1. märts

Albo, Albin, Alvin, Armin 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Ilu ja mood

3 OLULIST ASJA, mida iga naine ripsmetušši kohta teadma peaks

KUUM 3 OLULIST ASJA, mida iga naine ripsmetušši kohta teadma peaks

Kui soovid kanda hoolt oma silmade heaolu eest, siis pööra tähelepanu ripsmetušši kasutamisele. Kuidas aga nii argist asja nagu ripsmetušš üldse võiks valesti kasutada? Meigiekspert pani kirja 3 asja, mida iga naine kõnealuse meigivahendi kohta teadma peaks. 

HELINA JA CADRIN: juuraharidus viis ilumaailma

EKSKLUSIIV HELINA JA CADRIN: juuraharidus viis ilumaailma

Helina Eha ja Cadrin Lokotar on haritud ja edukad õed, kes on jätnud kontoritöö ja toimetavad edukalt oma aja peremeestena ilumaailmas. Mõlemad naised on õppinud õigusteadust, kuid täna teevad nad karjääri Oriflame rahvusvahelises otsemüügi organisatsioonis. Buduaar uuris, kuidas leidsid naised tee Oriflame`i juurde.

BUDUAARI TRENDINURK: talvised moehitid Trussardis

EKSKLUSIIV! BUDUAARI TRENDINURK: talvised moehitid Trussardis

Talv on lõpuks kohal ja ka riidekappi tuleb sellele vastavalt kohandada. Buduaari vanemtoimetaja Meisi Volt käis Trussardi esinduskaupluses, et vaadata üle klassikalised, aegumatud ja trendikad moevalikud, mida saab kanda nii praegu kui ka mitu head aastat hiljem.

TEE ISE MAASIKAMASK, mis naha särama lööb

Kuum TEE ISE MAASIKAMASK, mis naha särama lööb

Lisaks sellele, et maasikas poore puhastab ja ahendab, lööb see ka naha särama. Lisaks on see mari pleegitav ja kooriv ning aitab ennetada kortsude teket. Maasikas sisaldab ka organismile kasulikke vitamiine ja mineraalaineid.

KES TALVEL päikeseprille kannab, see on ... trendikas!

EKSKLUSIIV KES TALVEL päikeseprille kannab, see on ... trendikas!

Jah, just nii, sest heleda klaasiga päikeseprillid on vähemalt sama efektsed aksessuaarid kui käekott. Pealegi, nagu kohalikud moemaanid tunnistavad, on päikeseprillid ideaalne võimalus meikimata kodust välja tulla ja seejuures end mõnusasti enesekindlalt tunda.

MERLE PALMISTE: isikupärane stiil on lugupidamine nii teiste kui ka iseenda vastu

KUUM! MERLE PALMISTE: isikupärane stiil on lugupidamine nii teiste kui ka iseenda vastu

Eesti lavakunsti primadonna Merle Palmiste ei sära pelgalt lavalaudadel vaid eneseteadlik elegants ning laitmatu stiilitunnetus saadab teda kõikjal. Samas ei leia Palmiste, et riietuse ja stiili puhul peaks alati määravaks olema trend või mood – hoopis olulisem on see, et igaüks julgeks ja oskaks endale luua isikupärase stiilitunnetuse, mis peegeldaks ja võimendaks tema tõelist karakterit. Täpselt nagu teevad seda kostüümid teatrilaval.

KUUS UUT HARJUMUST, mis kiirendavad sinu juuksekasvu

KUUS UUT HARJUMUST, mis kiirendavad sinu juuksekasvu

„Sa oled see, mida sa sööd,“ on täiesti õige mõtteviis ning seda ka siis, kui mõtteis on kiirem juuksekasv. Tervislik toitumine, füüsiline aktiivsus ning võimalikult stressivaba elu on selle saavutamiseks uskumatult olulised.