Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Esmaspäev, 25. jaanuar

Paul, Paavel, Paavo, Paap 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Nipinurk

NIPINURK: Zen-budismi õpetaja annab nõu: kuidas leida oma kutsumus?

ABINÕU NIPINURK: Zen-budismi õpetaja annab nõu: kuidas leida oma kutsumus?

“Elus pole kerge oma kutsumust leida. Mõni teab ehk lapsepõlvest juba, mida teha tahab, kuid enamikul võtab mitu aastat, et oma rada leida. Alati, kui minult kutsumuse kohta küsitakse, annan ma sellist nõu – üks põhjuseid, miks teil on raske kutsumust leida, on see, et te lihtsalt ei tea, millised tööd maailmas olemas on.

NIPINURK: KUIDAS seada eesmärke?

ABINÕU NIPINURK: KUIDAS seada eesmärke?

Meil kõigil on unistused ja suured plaanid, missugune võiks meie elu olla. Kui me nende peale mõtleme, tunneme ennast hästi. Kujutleme, et kõik on võimalik.

NIPINURK: KUIDAS hakata taimetoitlaseks

ABINÕU NIPINURK: KUIDAS hakata taimetoitlaseks

„Taimetoiduga võib alustada millal iganes, kui oled selleks valmis. Sobib kõigile hoolimata soost või vanusest,” ütleb jõutõstjast treener Gert Koovit, kes on aastaid söönud vaid taimetoitu, sest taimetoiduga taastub ta treeningutest ja vigastustest palju kiiremini. 

NIPINURK: kuidas püsida terve?

ABINÕU NIPINURK: kuidas püsida terve?

Tervis ei sõltu ainult sellest, mis me täna teeme ja valime, vaid ka sellest, mida tegime eile, eelmine nädal ja eelmine kuu. Hea tervis on meie elustiili osa. 

NIPINURK: Tom Valsberg: vabane oma hirmudest läbi väelaulude

ABINÕU NIPINURK: Tom Valsberg: vabane oma hirmudest läbi väelaulude

“Väelaulmised ja -tantsud on moodus turvaliselt teha siserännakuid. Kuigi katus võib sõitma hakata juba esimesel korral, mis võib väljenduda nii eufooria kui sügava rahutundena, tekitab selliste praktikate regulaarne harrastamine püsivat sisemist rahulolu ja ühtsustunnet,” soovitab oma raamatus “Kuidas rännata ilma hirmuta” proovida väelaule maailmarändur Tom Valsberg. 

NIPINURK: KUIDAS oma andeid kasutades edukaks saada

ABINÕU NIPINURK: KUIDAS oma andeid kasutades edukaks saada

Kuidas olla hinnatud ja edukas? Kuidas oma ülesanded lõpule viia? Kuidas kasutada oma andeid? Võtmesõnaks on „tõde“. Mitte tingimata see tõde, millest tänapäeval nii palju räägitakse, vaid teine tõe vorm, millest peaaegu ei räägita. Vähemalt mitte tänapäeval. Tõde tähendab ausust. 

NIPINURK: avameelselt seksist: on kahte sorti mehi

ABINÕU NIPINURK: avameelselt seksist: on kahte sorti mehi

“Inimesed tegelevad palju tühikargamisega, kuid ainult armastus on see, mis loeb. Olen läbi elu kirjutanud kirju, milles räägin oma mõtetest ja tunnetest. Nii jõuan kõige lähemale iseenda olemusele, sügavasse hingepõhja.

NIPINURK: MIKS ei ole mõtet sundida inimesi oma nõrkusi parandama

ABINÕU NIPINURK: MIKS ei ole mõtet sundida inimesi oma nõrkusi parandama

KoostööKunstiKool Belbin Eesti asutaja ning Belbini meeskonnarollide atesteeritud esindaja Eestis Mats Soomre on läbi viinud üle tuhande koolituse ja treeningu. Ta on veendunud, et kindel viis inimeste initsiatiiv nulli viia – anna idee autorile kohustus sama idee ellu viia, sea talle ebareaalne tähtaeg ning hiljem süüdista teda ebaõnnestumises.

NIPINURK: KUIDAS õigesti hingata?

ABINÕU NIPINURK: KUIDAS õigesti hingata?

Joogatreener ja tervist toetava elustiili edendaja Mai-Liis Kivistik selgitab, et tihti me ei märkagi, kui hingame valesti, sest valed harjumused kujunevad pika aja jooksul. Hingamist mõjutavad näiteks lihaspinge, vale kehahoiak, füüsiline, vaimne ja emotsionaalne elu. 

NIPINURK: KUIDAS nautida oma elu ja julgeda teha valikuid

ABINÕU NIPINURK: KUIDAS nautida oma elu ja julgeda teha valikuid

Me „venitame kummi“ nii teadlikult kui ka alateadlikult. Ja alles siis, kui on juba liiga hilja, hakkame hindama seda, mis võinuks olla, kui vaid … . Siis mõistame selliste banaalsete fraaside nagu „Elu on kingitus“, „Ela täna“  ja „Ela iga päeva kui viimast“ tõelist tähendust.