Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Teisipäev, 24. november

Ustav, Ustus 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Uudised

NIPINURK: KUIDAS nautida oma elu ja julgeda teha valikuid

ABINÕU NIPINURK: KUIDAS nautida oma elu ja julgeda teha valikuid

Me „venitame kummi“ nii teadlikult kui ka alateadlikult. Ja alles siis, kui on juba liiga hilja, hakkame hindama seda, mis võinuks olla, kui vaid … . Siis mõistame selliste banaalsete fraaside nagu „Elu on kingitus“, „Ela täna“  ja „Ela iga päeva kui viimast“ tõelist tähendust.

TOMI RAHULA langetas sebra maski!

KUUM! TOMI RAHULA langetas sebra maski!

Tänase TV3 „Maskis laulja“ saate lõpus langetas maski Sebra, kelle kostüümis oli Tomi Rahula – Eesti muusikatööstuse üks võtmeisikuid. 

MOODNE COUCHSURFING: keskeas naised majutavad ilusaid noormehi

EKSKLUSIIV! MOODNE COUCHSURFING: keskeas naised majutavad ilusaid noormehi

Ärakasutamine on ütlemata ebameeldiv olukord, mida tunnetavad ja teadvustavad naised võib-olla loomupäraselt suurema empaatiavõime tõttu rohkem kui mehed. Alles see oli, kui #metoo-liikumine sundis naisi koonduma, nii et nad ühisel rindel olles ärakasutamist suuremalt teadvustama hakkasid. #metoo korral panid naised seljad kokku, ent millal teevad seda (noor)mehed?

TALLINNA KOOLIÕED tõdevad, et olukord koolides on väga kriitiline

OLULINE TALLINNA KOOLIÕED tõdevad, et olukord koolides on väga kriitiline

“Tallinna Koolitervishoiu kooliõed paluvad kõigil haiguse sümptomitega õpilastel ja õpetajatel jääda koolikollektiivist eemale ja võtta ühendust perearstiga. End tervena tundvatel inimestel on aga viimane aeg kasutusele võtta ettevaatusabinõud, sest nad võivad viirust kanda seda ise teadmata.