JOHN TRAVOLTA abikaasa kaotas võitluse rinnavähiga

JOHN TRAVOLTA abikaasa kaotas võitluse rinnavähiga

Näitleja John Travolta elu räsis taaskord tragöödia – kui 2009. aastal kaotas ta oma vanima poja Jetti, siis nüüd lahkus ka tema abikaasa.

“Väga raske südamega informeerin teid, et mu ilus naine Kelly on kaotanud kaks aastat kestnud võitluse rinnavähiga. Ta võitles julge võitluse nii paljude inimeste armastuse ja toe saatel,” andis John Travolta Instagrami vahendusel teada. Tema naine, näitlejanna ja modell Kelly Preston oli vaid 57aastane.

Travolta lisas, et tema ja ta pere on alati tänulik arstidele ja õdedele ja kõigile sõpradele, kes on neid aidanud ning meile toeks olnud. “Kelly armastust ja elu ei unustata kunagi.”

Travolta võtab nüüd aja, et olla koos oma lastega, kes on kaotanud ema ning plaanib olla sotsiaalmeediast ja avalikkuse eest pisut aega eemal.

Prestonit jäävad mälestama lisaks Travoltale 20aastane tütar Ella ja 9aastane poeg Benjamin. Paar oli abielus koguni 29 aastat, mis on Hollywoodis tõeline haruldus.

View this post on Instagram

It is with a very heavy heart that I inform you that my beautiful wife Kelly has lost her two-year battle with breast cancer. She fought a courageous fight with the love and support of so many.  My family and I will forever be grateful to her doctors and nurses at MD Anderson Cancer Center, all the medical centers that have helped, as well as her many friends and loved ones who have been by her side. Kelly’s love and life will always be remembered. I will be taking some time to be there for my children who have lost their mother, so forgive me in advance if you don’t hear from us for a while.  But please know that I will feel your outpouring of love in the weeks and months ahead as we heal. All my love, JT

A post shared by John Travolta (@johntravolta) on

Sarnased artiklid