VAU! INSTAGRAMI on üle võtnud uus äge trendisuund

VAU! INSTAGRAMI on üle võtnud uus äge trendisuund
Instagram/Tamara Tjutina

Instagrami on üle võtnud uus suvine trend ja tuleb tõdeda, et sellega on kaasa läinud ka mitmed kodumaised moeinimesed.

Paistab, et sel suvel kõige rohkem populaarsust koguvad pildid pole mitte troopilistest puhkustest või rannaromantikast, vaid hoopis midagi, mis on kodule palju lähemal ja ka paljude välismaalaste jaoks kättesaadavam kui meil siin Eestis.

Trendiga kaasa minemiseks on vaja vaid korralikku muruplappi, tekki või isegi voodilina ning lihtne, aga armas trendisuund ongi käeulatuses. Nimelt on paljude riikide moeinimesed, kes veel nii vabalt elumõnusid nautida ei saa, kui meie siin Eestis, lükanud käima uue globaalse Instagrami trendi, milleks on (võlts)piknik. Tuleb vaid oma tagaaias püsti panna kas päris piknik või piknikulaadne lavastus ning lööd Instagramis läbi nagu naksti!

Mida aga piknikul kanda? Portaali Who What Wear sõnul siin eksida võimalik pole. Mitmed on valinud poseerimises naiseliku lillemustriga kleidi, teised aga ujumisriided – ükskõik, mida kannad, kõik on sobilik.

View this post on Instagram

From my backyard. 🌈💙🍪 🍰

A post shared by Aimee Song (@aimeesong) on

View this post on Instagram

The colour of summer: red; by #dianaarno

A post shared by DIANA ARNO (@dianaarno) on

View this post on Instagram

-Лена, у меня есть идея! Говорит обычно @tamaratjutina и это никогда не бывает предложение выпить бокал холодного просекко или тихо полежать на пляже. Это почти всегда взрыв мозга. ⠀ -Я хочу фотку на пикнике в стиле буржуа: на берегу реки стол, стулья, кофе, сервиз, отрезные цветы, свежий хлеб, фрукты, раб с опахалом, павлины, шампанское и утомленная солнцем барыня в платье. У меня есть платье! Вот! Закончила Тамара и широко улыбнулась. ⠀ -Павлинов у меня нет и рабов мы вчера распустили, вздохнула я, загрузила полдома себе в машину и мы поехали к речке. ⠀ С одной стороны, можно сказать, нам повезло с погодой: сильный ветер сдувал любопытных прохожих. С другой стороны, вместе с зеваками он сдувал штатив, платья, стулья и другие атрибуты буржуазной жизни, за которые мы цеплялись из последних сил. ⠀ Хочу добавить, что очень трудно изображать беззаботную барыню, когда в душе ты конюх Архип. Но фотографии мы-таки сделалии! Зацените! ⠀ Выбрать не смогла, вывалила все. Извиняйте. ⠀ _______ ⠀ #wearecellbes #yescellbes #meolemecellbes #cellbeseesti #сладкаяжизнь #пикник #всянашажизньигра #summer #summertime #picnic #naturelovers #beautifullife #summerdress #moodoftheday #лето2020 #летопьяное #утромспозаранку

A post shared by Jelena (@ablajeva) on

Sarnased artiklid